Ürün kategorisi
Call us on
+86-523-83785609
If you have any questions, please contact us
GO >>

Paslanmaz çelik Square Bar

Paslanmaz çelik Square Bar

Paslanmaz çelik kare çubuklar tekliflerimiz her iki soğuk çekilmiş ve sıcak haddelenmiş durumda gel. Çoğu ürünler "3" bar ve altında bizim kare burada soğuk çekilmiş, her ne kadar sıcak haddelenmiş. Soğuk çekilmiş ba

Features

Bu dünya ünlü paslanmaz çelik içinde üreticileri kare, CHUANGYI en güvenilir olanıdır. Toptan ucuz paslanmaz çelik kare boru, paslanmaz çelik çubuk stoktan fabrikamız hoş geldiniz.

Paslanmaz çelik kare çubuklar tekliflerimiz her iki soğuk çekilmiş ve sıcak haddelenmiş durumda gel. Çoğu ürünler "3" bar ve altında bizim kare burada soğuk çekilmiş, her ne kadar sıcak haddelenmiş. Soğuk çekilmiş çubuğu görünüm parlak ve genellikle büyük boy olan sıcak haddelenmiş malzeme için benzer bir toleransı vardır. Bizim Meydanı'nın çoğu bar ama 12' rasgele uzunluklarda verilen siparişler için boyutu kesilebilir.

Kullanılabilir çelik notlar: 304L, 316L, 303, 17-4, 416 ve daha fazlası!
Biz özel testere olacak için boy kesme ve bazı boyutlarda tam uzunlukta daha az satmak.
Parlatma hizmetleri verilmektedir.

Hot Tags: Paslanmaz çelik paslanmaz çelik kare boru, paslanmaz çelik fabrikası, ucuz hisse senedi üreticileri, bar bar, kare
ilgili ürünler
E-mail to us
Tırnak veya işbirliği hakkında herhangi bir bilgi varsa, lütfen bize e-posta veya aşağıdaki bilgi formu kullanmak çekinmeyin. Satış temsilcimiz 24 saat içinde sizinle irtibata geçecektir. Bizim ürünlerine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Ürün kategorisi
To learn more, please click into each category ...
Chuangyi Metal Ürünler Co, Ltd